З ЛАНУ ДО ЧАШКИ

"АГРАНА Фрут Лука " – підприємство  по вирощуванню  свіжих  ягід і фруктів для промислової переробки  і споживання.

Підприємство  вирощує  і  реалізує  свіжі  яблука, полуницю, малину і вишню.
"АГРАНА Фрут Лука " реалізує  доставку товарів  в найкоротші  терміни, найвіддаленіші куточки України і закордон.

Вся продукція, що випускається, сортується , калібрується за розмірами, упаковується в різну споживчу упаковку. Завдяки цьому  в межах короткого терміну, що дуже важливо для швидкопсувної продукції, підготовлює високоякісний товар в роздрібній  упаковці, враховуючи  побажання замовників.

Аграна Фрут Лука володіє  складськими приміщеннями і холодильними камерами для збереження товарів, підготовленого для продажу.

Компанія запрошує до співпраці гіпермаркети, супермаркети, оптові склади, магазини, а також іноземних  споживачів, які спеціалізуються в торгівлі  свіжими фруктами та ягодами.

 

 

Історія

"АГРАНА Фрут Лука" -садівниче підприємство у Вінницькому регіоні України. На орендованій землі в 900 га вирощується полуниця, малина, вишня і яблука.

"АГРАНА Фрут Лука" почала свою діяльність в 2001 році с/г проекту компанії «Поділля ОБСТ» (зараз "АГРАНА Фрут Україна"), метою якого була поставка сировини для подальшої переробки.

З кожним наступним роком підприємство "Аграна Фрут Лука" збільшувало площі своїх угідь, і до теперішнього часу досягло 1000 га:

  • Полуниця: урожай 1800 т / рік з 100 га землі
  • Малина: урожай 100 т / рік з 15 га землі
  • Вишня: 800 т / рік з 50 га землі
  • Яблука для ринку свіжих фруктів: 5000 т / рік із 100 га землі